BX-5557-4.2-2-2PWZ
MFR.Part #
BX-5557-4.2-2-2PWZ
JLCPCB Part #
C18078261
Package
Push-Pull,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 12.9mm 19.94mm 2 2 250V 2x2P 4.2mm 4.2mm 4P 5A 9.6mm Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Right Angle Tin Transparent Push-Pull,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS