BX-5557-4.2-2-11PWZ
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-5557-4.2-2-11PWZ
JLCPCB Part #
C18078268
Package
Push-Pull,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 11 12.9mm 19.94mm 2 22P 250V 2x11P 4.2mm 4.2mm 47.4mm 5A Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Right Angle Tin Transparent Push-Pull,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS