BCB120S10D2
Extended
Manufacturer
Bestirpower
MFR.Part #
BCB120S10D2
JLCPCB Part #
C46472742
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2kV 1.43V@10A 10A 2uA@1200V 64A TO-263-2L SiC Diodes ROHS