BV-SMBT-15CA
MFR.Part #
BV-SMBT-15CA
JLCPCB Part #
C3036259
Package
SMB-T
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 18.5V 1kA@8/20us 1uA 3nF Bidirectional TVS SMB-T ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS