BV-SMBJ58C2H
MFR.Part #
BV-SMBJ58C2H
JLCPCB Part #
C730031
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 71.2V 85V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS