BV-SMBJ12CA
Extended
Manufacturer
Bencent
MFR.Part #
BV-SMBJ12CA
JLCPCB Part #
C413950
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 30.2A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS