BTC48-12S50S
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BTC48-12S50S
JLCPCB Part #
C5565258
Package
SMD-7P,23.2x21.1mm
Description
1 12V 36V~76V 500V 500mA 6W 86% SMD-7P,23.2x21.1mm Isolated Power Modules ROHS