BTC12-03S120S
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BTC12-03S120S
JLCPCB Part #
C6135756
Package
SMD-7P,23.2x21.1mm
Description
1 1.2A 3.3V 500V 78% 9V~18V SMD-7P,23.2x21.1mm Isolated Power Modules ROHS