BSV-1.8S4R0NA
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BSV-1.8S4R0NA
JLCPCB Part #
C6132602
Package
SMD-8P,11x11mm
Description
1 1.8V 3V~5.5V 4A 87% SMD-8P,11x11mm DC-DC Power Modules ROHS