BSI-3.3S2R0MA
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BSI-3.3S2R0MA
JLCPCB Part #
C5955628
Package
SIP,20.2x8.3mm
Description
1 2A 3.3V 4.75V~13.6V 92% SIP,20.2x8.3mm DC-DC Power Modules ROHS