YNC12S20-DG
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
YNC12S20-DG
JLCPCB Part #
C7131333
Package
SMD-5P,20.3x11.4mm
Description
1 100W 20A 752.5mV~5.5V 9.6V~14V 94% SMD-5P,20.3x11.4mm Isolated Power Modules ROHS