SRSB-50T12LG
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SRSB-50T12LG
JLCPCB Part #
C7017099
Package
SMD-8P,33x22.9mm
Description
1 12V 36V~75V 5A 89% SMD-8P,33x22.9mm DC-DC Power Modules ROHS