SCX147-200
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCX147-200
JLCPCB Part #
C19288486
Package
SMD-4P,14.4x14.4mm
Description
2.1A 20uH 55mΩ ±20% SMD-4P,14.4x14.4mm Power Inductors ROHS