SCRH74-821
MFR.Part #
SCRH74-821
JLCPCB Part #
C17358084
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
200mA 200mA 5.2Ω 820uH ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS