SCRH73B-102
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH73B-102
JLCPCB Part #
C17221914
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
160mA 160mA 1mH 9.44Ω ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS