SCRH127B-561
MFR.Part #
SCRH127B-561
JLCPCB Part #
C17523809
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.07Ω 560uH 730mA 830mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS