SCRH127-4R7
MFR.Part #
SCRH127-4R7
JLCPCB Part #
C17695697
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15.8mΩ 4.7uH 6.8A 7.8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS