SCRH127-391
MFR.Part #
SCRH127-391
JLCPCB Part #
C17259861
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.03A 390uH 700mΩ 880mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS