SCRH125B-150
MFR.Part #
SCRH125B-150
JLCPCB Part #
C17194514
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 3.3A 33mΩ 4.69A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS