SCRH125-270
MFR.Part #
SCRH125-270
JLCPCB Part #
C17196814
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.3A 27uH 3.24A 51mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS