SCRH125-102
MFR.Part #
SCRH125-102
JLCPCB Part #
C17345263
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.53Ω 1mH 400mA 530mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS