SCRH123-330
MFR.Part #
SCRH123-330
JLCPCB Part #
C17510271
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.8A 176mΩ 33uH 3A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS