SCRH104R-470
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH104R-470
JLCPCB Part #
C17225214
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.9A 128mΩ 2.1A 47uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS