SCEP105S-4R0
MFR.Part #
SCEP105S-4R0
JLCPCB Part #
C17443056
Package
SMD-3P,10.4x10.4mm
Description
18mΩ 4uH 7.5A 9.3A ±20% SMD-3P,10.4x10.4mm Abolished Device ROHS