SCEP104S-1R3
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCEP104S-1R3
JLCPCB Part #
C17447490
Package
SMD-3P,10.4x10.4mm
Description
1.3uH 10.5A 11.8mΩ 16.6A ±20% SMD-3P,10.4x10.4mm Abolished Device ROHS