SC75B-180
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC75B-180
JLCPCB Part #
C5746267
Package
SMD,8.1x7.3mm
Description
1.6A 100mΩ 18uH ±20% SMD,8.1x7.3mm Power Inductors ROHS