SC73B-121
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC73B-121
JLCPCB Part #
C5905262
Package
SMD,8.1x7.3mm
Description
120uH 490mA 660mΩ ±20% SMD,8.1x7.3mm Power Inductors ROHS