SC62CB-270
MFR.Part #
SC62CB-270
JLCPCB Part #
C17472926
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.05A 212mΩ 27uH 640mA ±20% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS