SC62CB-150
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC62CB-150
JLCPCB Part #
C17493161
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.46A 120mΩ 15uH 870mA ±20% SMD,6.3x6.2mm Abolished Device ROHS