HCTI-100-7.0
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
HCTI-100-7.0
JLCPCB Part #
C17338936
Package
Plugin,32.5x16.5mm
Description
100uH 37mΩ 7A ±15% 插件,32.5x16.5mm Power Inductors ROHS