0ADKC0500-BE
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0ADKC0500-BE
Description
-55℃~+125℃ 200A、300A 500V 500mA 600V Ceramic Tube Fuse - Disposable fuses ROHS