0ABA-0750-TN
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0ABA-0750-TN
JLCPCB Part #
C3158073
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 32V 35A 750mA 0402 Disposable fuses ROHS