0697H3150-02
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0697H3150-02
JLCPCB Part #
C3157452
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 150A、200A 3.15A 350V 72V 插件 Disposable fuses ROHS