0697H1000-05
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0697H1000-05
JLCPCB Part #
C3159319
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100V 1A 350V 65A、100A Plugin Disposable fuses ROHS