0697H0500-01
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0697H0500-01
JLCPCB Part #
C3157650
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100V 350V 500mA 65A、100A Plugin Disposable fuses ROHS