0697H0400-01
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0697H0400-01
JLCPCB Part #
C3157805
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100V 350V 400mA 65A、100A 插件 Disposable fuses ROHS