0680L9100-15
MFR.Part #
0680L9100-15
JLCPCB Part #
C3164196
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、500A 10A 50V 75V SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS