0680L9100-05
MFR.Part #
0680L9100-05
JLCPCB Part #
C3166281
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、500A 10A 50V 75V SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS