0680L0750-01
MFR.Part #
0680L0750-01
JLCPCB Part #
C3156749
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A、100A 750mA SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS