0680L0500-21
MFR.Part #
0680L0500-21
JLCPCB Part #
C3159941
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 500mA 50A、100A SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS