0680L0375-01
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0680L0375-01
JLCPCB Part #
C3165051
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 375mA 50A、100A SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS