0679L0750-01
MFR.Part #
0679L0750-01
JLCPCB Part #
C3163550
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A、300A 750mA SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS