0679H0750-05
MFR.Part #
0679H0750-05
JLCPCB Part #
C3158094
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 350V 50A、100A 72V 750mA SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS