0679H0250-01
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0679H0250-01
JLCPCB Part #
C3159188
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250mA 350V 50A、100A 72V SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS