0678H3150-02
MFR.Part #
0678H3150-02
JLCPCB Part #
C3158515
Package
SMD,9.8x3.1mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 3.15A 300A、2kA SMD,9.8x3.1mm Disposable fuses ROHS