0678D1000-02
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
0678D1000-02
JLCPCB Part #
C3158691
Package
SMD,9.8x3.1mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 1A 350V SMD,9.8x3.1mm Disposable fuses ROHS