TSF002A12026A
Extended
Manufacturer
BZCN
MFR.Part #
TSF002A12026A
JLCPCB Part #
C2888721
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 12mm 2.6N 50mA Black Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS