TSD001A12026A
Extended
Manufacturer
BZCN
MFR.Part #
TSD001A12026A
JLCPCB Part #
C2888557
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
12V 12mm 2.6N 50mA 6mm 6mm Black No Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS