TSA035B02540B02
Extended
Manufacturer
BZCN
MFR.Part #
TSA035B02540B02
JLCPCB Part #
C20415519
Package
SMD-4P,4.7x3.5mm
Description
2.5mm 3.5mm 4.75mm 4N SMD-4P,4.7x3.5mm Tactile Switches ROHS