TSA035A02540B02
Extended
Manufacturer
BZCN
MFR.Part #
TSA035A02540B02
JLCPCB Part #
C22366092
Package
SMD-4P,4.7x3.5mm
Description
-30℃~+80℃ 12V 2.5mm 3.5mm 4.75mm 4N 50mA Beige J-Lead No SPST Surface Mount,Vertical SMD-4P,4.7x3.5mm Tactile Switches ROHS